Kayıt Ol / Giriş Yap

Giriş Yap

Şifremi Unuttum Aktivasyon Kodu

Şifremi Unuttum


< Geri Dön

Aktivasyon Kodu


< Geri Dön

Henüz üye değilsen:

Kayıt Ol
Ana Sayfa

Hamileyim / Alışveriş

AAA

Hamilelik Kıyafetleri

Hamilelik Kıyafetleri

Göbek üzerinde büyük turuncu fiyonklu hamile elbisesi görüntüsünü kafanızdan atın. Günümüzde çok çeşitli ve gerçekten hoş hamile kıyafetleri bulunmaktadır. Tabii ki bu dönemde, her zaman istediğiniz gibi giyinmek kolay değildir. Fakat gerçekten şık giyinebilirsiniz!

Sıradan kıyafetler uzun süre iş görür.

Günümüzde bir çok marka koleksiyonlarında hamile kıyafetlerine de yer vermeye başlamıştır. Bunların yanı sıra internettekiler de dahil olmak üzere hamilelere özgü mağazalar da bulunmaktadır.
Fakat düşük belli olan ve daha büyük beden pantolonlar ya da esnek belli etekler gibi sıradan kıyafetler de alabilirsiniz. Karnınızı örtecek daha uzun tunik tarzı kıyafetler de işinizi görecektir.

İlk hamile kıyafetlerini almak için bekleyin.

İşte size tasarruf sağlayacak öneriler : Daha sonra giymek için erkenden çok sayıda hamile kıyafeti almayın. O anda iyi bir fikir gibi görünen hamile pantolonlarının içini dolduracak kadar çok kilo almayabilirsiniz. Ya da 18. hafta itibariyle çok kilo aldığınız için onların içine giremeyebilirsiniz. Bunun yerine, ihtiyaç duyduğunuz anda kıyafet almanız çok daha sağlıklı olacaktır.


 

Yorumlar

Yorum eklemek için üye girişi yapmanız gerekiyor

Diğer Makaleler