Kayıt Ol / Giriş Yap

Giriş Yap

Şifremi Unuttum Aktivasyon Kodu

Şifremi Unuttum


< Geri Dön

Aktivasyon Kodu


< Geri Dön

Henüz üye değilsen:

Kayıt Ol
Ana Sayfa

Uzmana Danış

AAA

Yasal Bilgilendirme

Çocukların durum ve ihtiyaçlarının farklı olduğunu göz önüne alarak, paylaşımların bire bir çözüm ve tedavi özelliği taşımadığını paylaşmak isteriz. Uzman önerileri sadece tavsiye niteliğindedir. Bire bir çözüm gerektiren konularda mutlaka ilgili uzmanınıza başvurmanızı öneririz.
Komilibebe.com.tr’de uzman içerikleri, sadece bilgilendirmeye yöneliktir ve bire bir olarak çözüm, sonuç, hukuki görüş, tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımamaktadır. Uzmanın kendisine sorulan sorulara verdiği cevaplarla, diğer tüm yorum ve yazılarının sorumluluğu tamamen kendisine aittir. Komilibebe.com.tr'deki tüm içerikler arama motorları tarafından indekslenmekte ve arama motorları tarafından arama sonucu olarak listenebilmektedir. Mahremiyetinizi ilgilendiren konuları yazarken bu hususa dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Komilibebe.com.tr’deki içeriklerin izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin kopyalamak suretiyle yayınlaması halinde ilgili kişiler hakkında hukuki ve cezai işlem başlatılacaktır. Sitede kullanıcılar tarafından yayınlanan içeriklerden 5651 sayılı yasa gereği Komilibebe.com.tr sorumlu değildir.
Esramm
Esra Savcun 05 Ocak, 14:57
Bebeğim sürekli sağ kulağını tutup çekiyor ağlama inleme vs yok buna rağmen yine de kulağında bir ağrı olabilir mi bebeğim 4.5 aylık bilgilendirirseniz sevinirim
Uzm. Dr. Erdem Uzunuğlu
Uzm. Dr. Erdem Uzunoğlu 05 Ocak, 15:21
Merhaba, Bebekler 4. aydan itibaren vücutlarını keşfetmeye başlar, ilk keşfettikleri yer önce... Üye olarak cevabın tamamını görebilirsin.
Holat
Fitnet Holat 30 Aralık, 20:47
Birde bebeğim sürekli zorluyor ikinoyor nedendir
Uzm. Dr. Erdem Uzunuğlu
Uzm. Dr. Erdem Uzunoğlu 30 Aralık, 21:02
Kaka yapışı basinçlı ve zor mu? Yani kakadan önce uzun ıkinma ve dısķilama gürültülü mü? Eger... Üye olarak cevabın tamamını görebilirsin.
Holat
Fitnet Holat 30 Aralık, 16:46
Bebeğim 16 günlük çok az sütüm olduğundan bebelac mama veriyorum bunun dişinde şu vermelimiyim
Uzm. Dr. Erdem Uzunuğlu
Uzm. Dr. Erdem Uzunoğlu 30 Aralık, 20:40
Merhaba Mama hazırlanırken sade su kullanıldığı için özellikle sıcak yaz aylarında olmadığımız şu... Üye olarak cevabın tamamını görebilirsin.
NesrinG
Nesrin Sadan 27 Aralık, 16:15
Merhaba hocam, benim 2 aylik oğlum var poposu pisim oldu kullanmadığım krem kalmadı çocuk doktoruna götürdüm verebileceğim bütün kremleri kullanmışsın dedi dermatoloji doktoruna götürdüm yapma krem verdi bitkisel kremlerde kullandım yapma kremler hakiki zeytin yağları kullandım ama ne fayda iyileşmek yerine devamlı yayılıyor sizin öneriniz nedir hocam daha fazla ne yapmam gerekir
Uzm. Dr. Erdem Uzunuğlu
Uzm. Dr. Erdem Uzunoğlu 28 Aralık, 08:31
Merhaba, Döküntü ve pişikle giden lezyonların (hele hele diğer doktorlar tarafından tedavisi... Üye olarak cevabın tamamını görebilirsin.
eylul2016
Merve Kilicoglu 24 Aralık, 00:34
Merhabalar, 15 aylık kız bebeğim boy 80 cm kilo 8.600 herşeyi yiyor bazen az bazen normal ama yiyor 15 aydır geceleri hiç aralıksız 3 saatten fazla uyumadı hatta kesintisiz 3 saat uykusu çok nadirdir sürekli yarım saatte bşr saat başı en fazla 2 saatte bir uyanıyor her kalktğnda emiyor ama 2 dk anca uyumadığı için kilo almıyor olabilir mi uykusuz bebeklerde gelişim geriliği olur mu?
Uzm. Dr. Erdem Uzunuğlu
Uzm. Dr. Erdem Uzunoğlu 24 Aralık, 22:55
Merhaba, Bebeğinizin boyu normal bu da çok da gelişme geriliği olmadığının göstergesi... Üye olarak cevabın tamamını görebilirsin.