Kayıt Ol / Giriş Yap

Giriş Yap

Şifremi Unuttum Aktivasyon Kodu

Şifremi Unuttum


< Geri Dön

Aktivasyon Kodu


< Geri Dön

Henüz üye değilsen:

Kayıt Ol
Ana Sayfa

Uzmana Danış

AAA

Yasal Bilgilendirme

Çocukların durum ve ihtiyaçlarının farklı olduğunu göz önüne alarak, paylaşımların bire bir çözüm ve tedavi özelliği taşımadığını paylaşmak isteriz. Uzman önerileri sadece tavsiye niteliğindedir. Bire bir çözüm gerektiren konularda mutlaka ilgili uzmanınıza başvurmanızı öneririz.
Komilibebe.com.tr’de uzman içerikleri, sadece bilgilendirmeye yöneliktir ve bire bir olarak çözüm, sonuç, hukuki görüş, tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımamaktadır. Uzmanın kendisine sorulan sorulara verdiği cevaplarla, diğer tüm yorum ve yazılarının sorumluluğu tamamen kendisine aittir. Komilibebe.com.tr'deki tüm içerikler arama motorları tarafından indekslenmekte ve arama motorları tarafından arama sonucu olarak listenebilmektedir. Mahremiyetinizi ilgilendiren konuları yazarken bu hususa dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Komilibebe.com.tr’deki içeriklerin izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin kopyalamak suretiyle yayınlaması halinde ilgili kişiler hakkında hukuki ve cezai işlem başlatılacaktır. Sitede kullanıcılar tarafından yayınlanan içeriklerden 5651 sayılı yasa gereği Komilibebe.com.tr sorumlu değildir.

Sorunu Sor, Uzmanımız Yanıtlasın

Soru sorup uzmanımıza danışmak için hemen üye olmalısın.

Üye Olmak İçin Tıkla

cicek_filiz
Çiçek Filiz 17 Ekim, 12:53
Bir buçuk ve üç yaşlarında iki çocuğum var. Ikisi de son dönemde iştahsızlık yaşıyor. Ve bunun sonucunda güç kaybı oluyor. Ne yapabilirim
Uzm. Dr. Erdem Uzunuğlu
Uzm. Dr. Erdem Uzunoğlu 17 Ekim, 14:30
Çiçek Hanım Merhaba, Bu duruma neyin sebep olduğunu bulmak gerekir öncelikle; bunun için en... Üye olarak cevabın tamamını görebilirsin.
asardag
Aydın Şardağ 13 Ekim, 22:55
Yerde bulunulan 1,5 cm büyüklüğünde bir plastik objeyi bebeğimiz yuttu endişelenmeliyiz. Kakasıyla çıkarmı. Yazarsanız çok sevinirim
Uzm. Dr. Erdem Uzunuğlu
Uzm. Dr. Erdem Uzunoğlu 14 Ekim, 09:18
Merhaba, Plastik parçaları kendiliğinden çıkar ama yine de bağırsakları birden çalışmaz olur,... Üye olarak cevabın tamamını görebilirsin.
sakinruhlu7
Buse Ulubaşoğlu 12 Ekim, 14:50
merhabalar Erdem bey benim size bir kaç aorum olacak. ben 29 haftalık hamileyim ve doğum yaklaştıkca açıkcası gergin ve panik olmaya başlıyorum.. tabi birde etrafımında beni etkilemesi kaçınılmaz oluyor maalesef.. ( bazen acıya dayanamıyorum bu yüzden beynimi bulandırıp nasıl doğum yapıcaksın sen tarzında şeyler söylüyorlar..) haliyle etkileniyorum bende :( bu durumdan kendimi nasıl kurtarabilirim ? gerginliğimin biraz daha azalmasını istiyorum çünkü ???? neler yapabilirim mesela ? umarım sorumlarıma cevap alabilirim şimdiden teşekkürler Erdem Bey :)
Uzm. Dr. Erdem Uzunuğlu
Uzm. Dr. Erdem Uzunoğlu 13 Ekim, 09:06
Merhaba, Bu konu her maalesef branşımız değil (psikolog ve psikiyatriyi ilgilendirir) Bu branş... Üye olarak cevabın tamamını görebilirsin.
Zeynepmeyra
Zeynep Köseoğlu Tarhan 06 Ekim, 12:49
Mrb hocam kızım 1 hafta sonra 6 aylık olacak ev yoğurdu yapicam fakat prebiyotik maya mi kompiyotik maya mi kullanmalıyım bilemedim
Uzm. Dr. Erdem Uzunuğlu
Uzm. Dr. Erdem Uzunoğlu 06 Ekim, 16:04
Merhaba, Mayalama yaparken mutlaka mayalık ev yoğurdunuz olsun bir kere... ek olarak prebiyotik de... Üye olarak cevabın tamamını görebilirsin.
Buseltn
Buse Öksüzoğlu 06 Ekim, 08:03
Erdem bey merhaba kızım 6aylık lstanbuldan gümüşhaneye geldik 2.gunumuz dun kızımı dısarı cıkardım eve geldigimizde her iki yanagındada isilik gibi kucuk kucuk noktalar cıktı bepanten surdum bikac saat sonrada yanakları kızardı su an baya al yanaklı gibi olmus her iki yanak bogumuda neden olabilir ruzgar carpmıstır falan dlyo herkes burdada devlet hastanesi tasınıyomus diye ilgilenmiyorlarmıs ozel hastanede yok ne yapsam sasırdım
Uzm. Dr. Erdem Uzunuğlu
Uzm. Dr. Erdem Uzunoğlu 06 Ekim, 09:36
Buse Hanım Merhaba, İnternet üzerinden sorulan sorularda biz doktorların en zorlandığı şeylerden... Üye olarak cevabın tamamını görebilirsin.