Kayıt Ol / Giriş Yap

Giriş Yap

Şifremi Unuttum Aktivasyon Kodu

Şifremi Unuttum


< Geri Dön

Aktivasyon Kodu


< Geri Dön

Henüz üye değilsen:

Kayıt Ol
Ana Sayfa

Uzmana Danış

AAA

Yasal Bilgilendirme

Çocukların durum ve ihtiyaçlarının farklı olduğunu göz önüne alarak, paylaşımların bire bir çözüm ve tedavi özelliği taşımadığını paylaşmak isteriz. Uzman önerileri sadece tavsiye niteliğindedir. Bire bir çözüm gerektiren konularda mutlaka ilgili uzmanınıza başvurmanızı öneririz.
Komilibebe.com.tr’de uzman içerikleri, sadece bilgilendirmeye yöneliktir ve bire bir olarak çözüm, sonuç, hukuki görüş, tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımamaktadır. Uzmanın kendisine sorulan sorulara verdiği cevaplarla, diğer tüm yorum ve yazılarının sorumluluğu tamamen kendisine aittir. Komilibebe.com.tr'deki tüm içerikler arama motorları tarafından indekslenmekte ve arama motorları tarafından arama sonucu olarak listenebilmektedir. Mahremiyetinizi ilgilendiren konuları yazarken bu hususa dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Komilibebe.com.tr’deki içeriklerin izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin kopyalamak suretiyle yayınlaması halinde ilgili kişiler hakkında hukuki ve cezai işlem başlatılacaktır. Sitede kullanıcılar tarafından yayınlanan içeriklerden 5651 sayılı yasa gereği Komilibebe.com.tr sorumlu değildir.

Sorunu Sor, Uzmanımız Yanıtlasın

Soru sorup uzmanımıza danışmak için hemen üye olmalısın.

Üye Olmak İçin Tıkla

Zeynepmeyra
Zeynep Köseoğlu Tarhan 22 Eylül, 23:03
Hocam 6 aylık olunca nasıl bir sebze çorbası hazırlamam lazım yardımcı olur musunuz
Uzm. Dr. Erdem Uzunuğlu
Uzm. Dr. Erdem Uzunoğlu 23 Eylül, 08:56
Sebzelerde vitamin, karbonhidrat ve bağırsakları çalıştıran lifler bulunur. Bebeklere mevsimine... Üye olarak cevabın tamamını görebilirsin.
Zeynepmeyra
Zeynep Köseoğlu Tarhan 22 Eylül, 22:16
Mrb hocam kızım 6 aylık olduğu zaman ona sebze çorbasının içine 1 tatlı kaşığı et suyu koysam sıkıntı olur mu verebilirmiyim
Uzm. Dr. Erdem Uzunuğlu
Uzm. Dr. Erdem Uzunoğlu 22 Eylül, 22:58
Merhaba Hem et suyu hem de ezilmuş kuzu haşlama eti verebilirsiniz ... Üye olarak cevabın tamamını görebilirsin.
Edacamur
Eda Çamur 21 Eylül, 12:09
Merhaba Erdem bey.Bebeğimin dilinin sağ ve sol kenarında yara çıkmış.8.ayımızdayız bunun sebebi ne olabilir.mesela oynadığı oyuncakları veya agız kaşıyıcıları buna sebeb olur mu?yarayı doktorumuza gidip göstericem ama önce sizden bilgi almak istedim.cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.
Uzm. Dr. Erdem Uzunuğlu
Uzm. Dr. Erdem Uzunoğlu 21 Eylül, 14:43
Merhaba, hastayı görmeden söylemek olanaksız ama aft olabilir, pamukçuk olabilir, travmatik... Üye olarak cevabın tamamını görebilirsin.
busrabiaydemir
Büşra Yılmaz 20 Eylül, 12:41
çok teşekkür ederim erdem bey. oldukça bilgilendirici oldu :)
busrabiaydemir
Büşra Yılmaz 20 Eylül, 10:54
merhabalar. tahmini doğum tarihim 23 aralık. bebek alış verişine başlamak istiyorum ancak ne gibi kıyafetler almalıyım onu kestiremiyorum. kış bebeği olacağı için hep kalın uzun şeyler mi tercih etmeliyim. bebekler bizden ne kadar fazla giyinmeliler yardımcı olursanız sevinirim.
Uzm. Dr. Erdem Uzunuğlu
Uzm. Dr. Erdem Uzunoğlu 20 Eylül, 12:28
Merhaba Büşra Hanım, Öncelikle Allah tamamına erdirsin :)) Aralık doğumlu bir bebeğe ne alırsanız... Üye olarak cevabın tamamını görebilirsin.