Kayıt Ol / Giriş Yap

Giriş Yap

Şifremi Unuttum Aktivasyon Kodu

Şifremi Unuttum


< Geri Dön

Aktivasyon Kodu


< Geri Dön

Henüz üye değilsen:

Kayıt Ol
Ana Sayfa

Uzmana Danış

AAA

Yasal Bilgilendirme

Çocukların durum ve ihtiyaçlarının farklı olduğunu göz önüne alarak, paylaşımların bire bir çözüm ve tedavi özelliği taşımadığını paylaşmak isteriz. Uzman önerileri sadece tavsiye niteliğindedir. Bire bir çözüm gerektiren konularda mutlaka ilgili uzmanınıza başvurmanızı öneririz.
Komilibebe.com.tr’de uzman içerikleri, sadece bilgilendirmeye yöneliktir ve bire bir olarak çözüm, sonuç, hukuki görüş, tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımamaktadır. Uzmanın kendisine sorulan sorulara verdiği cevaplarla, diğer tüm yorum ve yazılarının sorumluluğu tamamen kendisine aittir. Komilibebe.com.tr'deki tüm içerikler arama motorları tarafından indekslenmekte ve arama motorları tarafından arama sonucu olarak listenebilmektedir. Mahremiyetinizi ilgilendiren konuları yazarken bu hususa dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Komilibebe.com.tr’deki içeriklerin izin alınmaksızın ve kaynak gösterilmeksizin kopyalamak suretiyle yayınlaması halinde ilgili kişiler hakkında hukuki ve cezai işlem başlatılacaktır. Sitede kullanıcılar tarafından yayınlanan içeriklerden 5651 sayılı yasa gereği Komilibebe.com.tr sorumlu değildir.

Sorunu Sor, Uzmanımız Yanıtlasın

Soru sorup uzmanımıza danışmak için hemen üye olmalısın.

Üye Olmak İçin Tıkla

Yaseminoguz
Yasemin Oguz 07 Aralık, 23:46
Hocam mrb. 29.11.2016 dogumlu kizim her gun defalarca göstermeme ragmen bul-tak oyuncaklarini cikartio ama takmiyor. Topu ona atinca geri atmiyor. Puzzle bozuyor ama yerlestirmiyor tabii ki agzina aliyor. Legolarini yapiyoruz bozuyor ama takmiyor. Oyuncaklarini oyuncak posetinden cikartiyor ama tekrar icine atmiyor. Bi kac goren kisi 8 9 aydan sonra takarlar bunlari takarak oynar dedi. Hadi bi kisi dedi dikkate almadimda farkli farkli kisiler soyleyince endiselendim. Siz ne dusunuosunuz? Ne yapabilirim
Uzm. Dr. Erdem Uzunuğlu
Uzm. Dr. Erdem Uzunoğlu 08 Aralık, 08:59
Merhaba, Sanki çevrenizdeki herkesin çocuğu üstün zekalı ve üstün yetenekli gibi geldi bana... 8-9... Üye olarak cevabın tamamını görebilirsin.
Edacamur
Eda Çamur 07 Aralık, 21:39
Merhaba Erdem bey.Bebeğim 10aylık.hergün küçük bir kase ev yoğurdu tüketiyor.alerji durumumuz yok.onun dışında hergün yogurt yemesinin bi zararı olur mu?cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.
Uzm. Dr. Erdem Uzunuğlu
Uzm. Dr. Erdem Uzunoğlu 08 Aralık, 07:07
Merhaba Ev yoğurdu çok sağlıklı bir protein kaynağıdır. Alerjisi yoksa günde 1 kâsenin ne zararı... Üye olarak cevabın tamamını görebilirsin.
eylul2016
Merve Kilicoglu 07 Aralık, 00:12
Merhaba, 14 aylık bi kızım var doğduğundan beri gece uykularımız hiç yok desem yeri hele şu son 2 haftadır ne gündüz ne gece koca gün 2saat uykuyla durup gecede toplasanız 4saat uyumuyor yarım saatte bir kalkıyor deliksiz 2 saat bile uyumuyor neden olabilir doktor bey
Uzm. Dr. Erdem Uzunuğlu
Uzm. Dr. Erdem Uzunoğlu 07 Aralık, 08:10
Merve Hanım Merhaba, Bu sorunuzun cevabını bulmak için çok fazla veriye ihtiyacımız var ancak... Üye olarak cevabın tamamını görebilirsin.
Glsmm
Gülsüm Tekin 05 Aralık, 12:16
Doktor bey oğlum 15 aylık ısırıyo kanamalı oluyo bu durumda tepkim nasıl olmalıki yapmasin ve oğlum bana ve babasına babanne dede hic birimize çok sevgisini göstermiyo sarılmamiza opmemize izin vermiyo kaciyo bu bizi sevmediğine işaret mi
Uzm. Dr. Erdem Uzunuğlu
Uzm. Dr. Erdem Uzunoğlu 06 Aralık, 09:38
Merhaba, Sorunuza cevap vermeden önce bazı bilgiler almak istiyorum: Mesela konuşması, göz teması... Üye olarak cevabın tamamını görebilirsin.
Glsmm
Gülsüm Tekin 05 Aralık, 07:59
Doktor bey 15 aylık bebegim geceleri 3 yada 4 kez uyaniyo ayakta sallayıp emzirmeden uykuya geçiş yapamıyoruz uyandığı gibi ayagaya kalkip aglamaya basliyo nasıl kendi yatağında uykuya devam ettirebilirim gece beslenmesini nasıl keserim ve emerken çok ısırıyor üstte 4 altta 4 disi var kanatıyo tepkim nasıl olursa yapmaz ben iki yaşına kadar emzirmek istiyorum ama dayanılacak gibi değil lütfen yardım edermisiniz
Uzm. Dr. Erdem Uzunuğlu
Uzm. Dr. Erdem Uzunoğlu 05 Aralık, 10:14
Merhaba, Bu durumlarda çocuk doktorları ile psikologlar arasında olduğu gibi psikologların kendi... Üye olarak cevabın tamamını görebilirsin.